[TT] Czy TTS to dobre auto?

Awatar użytkownika
Unseen
Forumowicz 20%
Forumowicz 20%
imie: Unseen
Marka: Audi
Model: S8 D4
poj. Silnika: 3993
kod silnika: 0
Rocznik: 2015

[TT] Czy TTS to dobre auto?

Post autor: Unseen » wtorek, 14 czerwca 2016, 08:57

Takie dziwne pytanie, co mozecie mi powiedziec o nowym TTS coupe, rocznik 2015? Przegladalam sobie Autotradera w poszukiwaniu czegos malego i lekkiego i znalazlam kilka ciekawych egzemplarzy. Do tej pory szukalam SLK55, ale moze TTS to lepsza opcja? To SLK to "kupuje" juz od pol roku i ciagle szukam idealu kolorystycznego, wyposazenia i cenowego i cos slabo to widze.

TT wydaje sie byc technologicznie do przodu w porownaniu do SLK, do tego ma naped na 4 kola. Zakladam, ze kwestie dzwieku wydechu tez mozna zalatwiac w razie niezadowolenia z fabrycznego?
Audi S8 D4 Obrazek

Awatar użytkownika
genmaxiu
Klubowicz
Klubowicz
imie: Michal
Model: A8 D4
poj. Silnika: 3000
kod silnika: CDTA
Rocznik: 2013

Re: [TT] Czy TTS to dobre auto?

Post autor: genmaxiu » wtorek, 14 czerwca 2016, 13:01

Coz, auto ladne silnik fajny tylko jedno male ale...naped na 4 kola. Chyba gdybym szukal czegos jako drugi samochod to jednak tyl naped. Co do wydechu to tu mozna przebierac w brzmieniach, kolorach, materiale :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Slonick
Klubowicz
Klubowicz
imie: JAjacek
Model: A8 D4
poj. Silnika: 3
kod silnika: yyy
Rocznik: 2014

Post autor: Slonick » wtorek, 14 czerwca 2016, 14:01

Siedzialas w srodku? Ja raz probowalem i tak jak do A5/A7 sie wbije, tak do tego nie ma szans kompletnie. Ale ja to ja, natomiast Ania siedziala w tej poprzedniej wersji i tak jak byla zakochana, tak sie natychmiast odkochala. Fatalna widocznosc w tym byla i ogolne rozczarowanie.

Awatar użytkownika
Unseen
Forumowicz 20%
Forumowicz 20%
imie: Unseen
Model: S8 D4
poj. Silnika: 3993
kod silnika: 0
Rocznik: 2015

Post autor: Unseen » wtorek, 14 czerwca 2016, 14:29

Nie podoba mi sie srodek, nie znosze okraglych nawiewow, ale moze moglabym sie przyzwyczaic, cos za cos. Elektroniczna deska wyglada fajnie. Bylam na jezdzie probnej poprzednim modelem, widocznosci nie pamietam. Czytam i ogladam recenzje, zanim wybiore sie na jazde probna. To taka zlota mysl z rana, w ramach zabijania czasu w pracy.
Audi S8 D4 Obrazek

ODPOWIEDZ