• Advertisement

[ALL] Jaki VCDS - oryginal

Tylko gotowe procedury i pytania do nich

[ALL] Jaki VCDS - oryginal

Postprzez genmaxiu » czwartek, 7 września 2017, 11:48

Poradzcie mi prosze, ktory VCDS zakupic. Widzialem na stronie ross techa jakis wifi/bt modul i zastanawiam sie czy ktos z was juz cos takiego nabyl.
Zmeczony jestem wymiana kabli od chinczyka, w zeszlym tygodniu poszly dwa ostatnie, ktore sie gdzies paletaly po domu i nie mam teraz nawet jak odblokowac wizji w czasie jazdy dla syna.

Poprosze o opinie, tradycyjny kabel czy WiFi? Na te kable, ktore kupilem do tej pory wydalem juz chyba wiecej niz oryginal kosztuje:) WIec tylko i wylacznie Ross-Tech.
Obrazek
Obrazek
genmaxiu
Klubowicz
Klubowicz

Imie: Michal
Marka: Audi
Model: A8 D4
poj. Silnika: 3000
kod silnika: CDTA
Rocznik: 2013

Re: [ALL] Jaki VCDS - oryginal

Postprzez watronik7 » czwartek, 7 września 2017, 12:13

Temat przerobilem i jest super rozwiazanie. Mianowicie kupujesz kabel VCDS HQ. Dziala to w ten sposob ze koledzy bodajze z Bulgarii oferujeja zmodowany kabel ktory sie nie blokuje i dziala rowniez gdy komputer jest podpiety do netu. Dodatkowo oferuja zmodifikowany program ktory mozna bezplatnie aktualizowac. Wiec w sumie masz full zawsze aktualna wersje VCDS za ok £80. Kupilem kilka miesiecy temu 17.1 i na dniach byla aktualizacja do najnowszego VCDS 17.8. Wszystko dziala bez problemu.

Ja kupilem stad: http://diag.lauter-bg.com/diagnostic-equipment-shop/#!/USB+CAN-Diagnostics-for-VAG/p/29023439/category=6816759
A6 (C6) ---> A7 (4G)
watronik7
Forumowicz 70%
Forumowicz 70%

Imie: Marcin
Marka: Audi
Model: A7
poj. Silnika: 3000
kod silnika: CDUC
Rocznik: 2010

Powrót do Procedury VAG/VCDS